Список переможців
районних та обласних конкурсів
№ п/п |
Прізвище та ім’я учня |
Конкурс |
Клас |
Місце |
Вчитель |
1 |
Попович Даніела |
Конкурс фотоаматорів “Моя Україно” Номінація “Натюрморт” Робота “На прогулянці” |
4-А |
І |
Лар О.С. |
2 |
Лазорко Наталія |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” |
5-А |
За активну участь |
Цірик К.А. |
3 |
Форкош Наталія |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Я люблю Україну” |
|
ІІІ |
Член гуртка “Юні валеологи” |
4 |
Тайжанова Софія |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Я люблю Україну” |
1-В |
За активну участь |
Балагурак Д.І. |
5 |
Томишинець Ася |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Я люблю Україну” |
3-А |
|
Член гуртка “Юні фотонатуралісти” |
6 |
Микита Крістіна |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Неповторний світ природи” |
4 |
ІІІ |
|
7 |
Синичко Іван |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Неповторний світ природи” |
|
За активну участь |
|
8 |
Молнар Анастасія |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Неповторний світ природи” |
|
ІІ |
Член гуртка “Юні друзі природи” |
9 |
Михалчич Аліна |
Конкурс “Творчість юних тобі, Україно!” Напрямок “Я люблю Україну” |
2 |
ІІ |
Член гуртка “Основи екологічних знань” |
10 |
Форкош Наталія |
Природоохоронно-пропагандистська акція “Птах року 2018” Напрямок “Фоторепортаж” |
|
І |
Член гуртка “Юні валеологи” |
11 |
Суздалєв Даниіл |
Природоохоронно-пропагандистська акція “Птах року 2018” Напрямок “Фоторепортаж” |
3-Б |
ІІ |
Микуляк М.М. |
12 |
Немеш Богдан |
Природоохоронно-пропагандистська акція “Птах року 2018” Напрямок “Малюнок” |
|
ІІ |
Член гуртка “Юні валеологи” |
13 |
Шабатов Андрій |
Районна виставка “Новорічна композиція” Напрямок “Флористична новорічна картина” |
3-Б |
ІІІ |
Член гуртка “Юні друзі природи” |
14 |
Липей Ніка |
Районна виставка “Новорічна композиція” Напрямок “Флористична новорічна картина” |
1 |
ІІІ |
Член гуртка “Основи екологічних знань” |
15 |
Тошнадій Ангеліна |
Районна виставка “Новорічна композиція” Напрямок “Новорічний букет та вінок” |
5-Б |
ІІ |
Член гуртка “Юні знавці лікарських рослин” |
16 |
Малешко Іван |
Районна виставка “Новорічна композиція” Напрямок “Новорічний букет та вінок” |
6-А |
За активну участь |
Член гуртка “Юні знавці лікарських рослин” |
17 |
Рак Аліна |
Районна виставка “Новорічна композиція” Напрямок “Новорічний букет та вінок” |
6-Б |
І |
Танчинець Г.І. |
18 |
Сабляш Дмитро |
Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс “Новорічна композиція” Напрямок “Сюжетна композиція” |
5-Б |
Міністерська грамота за ІІІ місце |
Член гуртка “Основи екологічних знань” Керівник: Ковач С.М. |
19 |
Микулін Крістіна |
Конкурс ім. П.Яцика |
9-В |
І |
Богачик В.Д. |
20 |
Рузаєва Богдана |
Конкурс ім. П.Яцика |
7-В |
ІІ |
Богачик В.Д. |
21 |
Стефанюк Дарія |
Конкурс ім. Т.Шевченка |
10-Б |
І |
Богачик В.Д. |
22 |
Лукач Аліна |
Конкурс ім. Т.Шевченка |
9-В |
ІІ |
Богачик В.Д. |
23 |
Гангур Леся |
Конкурс ім. Т.Шевченка |
7-В |
ІІІ |
Богачик В.Д. |